Zabiegi estetyczne

Chłodnamed

Botoks i mezobotoks

Mezobotoks, czyli siła miksu w odmładzaniu twarzy.

Mezobotoks to połączenie dwóch bardzo skutecznych substancji odmładzających, czyli ampułki witaminowej z zawartością kwasu hialuronowego , która ma za zadanie intensywnie nawilżyć skórę oraz małych ilości botoksu, który przede wszystkim zwiększa objętość skóry i usuwa zmarszczki.

Mezobotoks poleca się w przypadku chęci odmłodzenia tych części twarzy, w które nie można wstrzykiwać samej toksyny botulinowej.

Dzięki mezoboksowi można odmłodzić tak wrażliwą skórę, która znajduje się wokół oczu bądź unieść skórę, która jest pod linią brwi (dzięki temu otwieramy optycznie oko), oraz działa w okolicach szyi i dekoltu.

Podczas zabiegu wykonujemy mikronakłucia wstrzykując preparat w bardzo niewielkich ilościach. Dzięki temu efekt, który otrzymujemy jest bardzo naturalny, a nasza skóra wygląda na młodszą i bardziej wypoczętą. Po samym zabiegu skóra jest zrewitalizowana, a to za sprawą odżywczym i nawilżającym właściwościom ampułki.

Kiedy widzimy pierwsze efekty?

Pierwsze efekty są widoczne już po tygodniu. Po ok. 6 miesiącach od ostatniego zabiegu należy wykonać zabieg przypominający.

Jakie są efekty zabiegu fibryną?

Zacznijmy od tego, że efekt pozabiegowy jest praktycznie NATYCHMIASTOWY!

Głównym efektem jest: redukcja zmarszczek, osiągana dzięki tworzeniu się pod skórą siatki z włókien fibryny. Fibryna zaczyna wypychać tkanki znajdujące się nad nią, dając łagodny efekt uwypuklenia. Efekt stymulacji komórek, czyli działanie długofalowe, zawdzięczamy płytkom krwi.

Sposób działania terapii fibryną aktywną i-PRF można porównać do terapii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP). Znacząca różnica istnieje jednak w sposobie uwalniania czynników wzrostu z płytek krwi. Ich powolne i długotrwałe wydzielanie podczas terapii fibryną bogatopłytkową i-PRF zapewnia nam znacznie lepszy efekt niż ich nagłe uwolnienie, jakie ma miejsce w mezoterapii PRP.

Komórki są stale stymulowane i niepotrzebne jest tak częste odnawianie dla nich "sygnału" pobudzającego, a efekt po serii utrzymuje się nawet do 2 lat.

– wygladzenie zmarszczek– poprawa elastycznosci, napiecia i gestosci skóry

– sprezysta, nawilzona skóra

– rewitalizacja skóry,

– wygladzenie i ujednolicenie kolorytu skóry

– przyspieszony proces gojenia po zabiegach medycyny estetycznej, np. po laseroterapii

– poprawa ukrwienia skóry

– remodeling wlókien kolagenowych

Fibryna bogatopłytkowa

Alternatywa dla kobiet, które obawiają się nienaturalnego wyrazu twarzy po wstrzyknięciu botoksu lub z różnych powodów medycznych nie mogą lub nie chcą poddać się operacji plastycznej w celu likwidacji zmarszczek.

Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny pozyskiwany z krwi pacjenta. Bogate w komórki i czynniki wzrostu - peptydy, które pobudzają inne komórki do podziału i są potrzebne do odnowy biologicznej tkanki skóry.

Przeznaczone dla pacjentów, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy.

Zabieg stworzony dla alergików uczulonych na składniki preparatów uzupełniających zmarszczki - preparatpowstały z własnej krwi jest biologicznie obojętny i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

Osocze bogatopłytkowe

Naturalny, autologiczny wypełniacz tkankowy.

Zabiegi ATR opracowaliśmy z myślą o Pacjentkach, którym zależy na naturalnym efekcie.

Rezultat?

Wygładzenie i odmłodzenie skóry, bez zmian rysów twarzy oraz karykaturalnego wyglądu. Autologiczny wypełniacz tkankowy jest w pełni bezpieczny, biozgodny i bezpowikłaniowy.

Decydując się na zabieg, masz gwarancję, że nie wystąpią po nim reakcje alergiczne ani powikłania.

Cała procedura trwa ok. 40 minut i możesz wykonać ją nawet w przerwie na lunch!

ATR INNMEDIS SYSTEM

Cennik

UWAGA! Przy zakupie serii 5 zabiegów i więcej 20% zniżki

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezobotoks (tzw. Baby botox)

Osocze bogatopłytkowe

Fibryna bogatopłytkowa

ATR wypełniacz autologiczny

Stymulatory tkankowe:

(sunekos, nucleofill, profhilo,

phormae, ejal50, pluryal)

Przy większej ilości zabiegów ceny ustalane indywidualnie

150 zł

od 180 zł

od 200 do 450 zł

650 zł

350 zł / 2 okolice

350 zł

800 zł

od 400 do 1000zł