Chłodnamed

Medshape

CZYM JET MEDSHAPE™?

Medshape™ to technologia wykorzystująca skojarzone działanie masażu podciśnieniowego z ruchomymi rolkami, podczerwieni, bipolarnej fali radiowej oraz terapii światłem led. Dzięki zastosowaniu wszystkich technologii jednocześnie, zabiegi Medshape™ są bardzo skuteczne, a efekty długotrwałe. To wszechstronne urządzenie pozwala na wykonywanie modelujących zabiegów na ciało oraz odmładzających zbiegów na twarz.

TECHNOLOGIA MEDSHAPE™ - UNIKATOWE POŁACZENIE

Masaż podciśnieniowy

Łączy w sobie technikę drenażu limfatycznego i masażu próżniowego. Podczas zabiegu głowica zasysa warstwę skóry, dzięki czemu powstaje próżnia. Pozwala ona na poprawę ukrwienia tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Dodatkowo masaż podciśnieniowy znacząco zwiększa głębokość penetracji fali radiowej i podczerwieni.

Ruchome rolki

Odpowiedzialne są za wykonanie masażu mechanicznego, dzięki któremu zostaje udrożniony układ limfatyczny. Usprawnia on proces usuwania szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu, w szczególności z warstw gdzie toksyny się gromadzą powodując cellulit. Masaż mechaniczny dodatkowo prowadzi do zmniejszania się wzajemnego zlepiania komórek tłuszczowych Podczerwień IR Działa na płytkich warstwach skóry i powoduje wzrost temperatury w tkankach, a co za tym idzie szybszy metabolizm. Uwolniony tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała poprzez gruczoły potowe oraz poprzez układ limfatyczny i naczyniowy. Ponadto podczerwień przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania fali radiowej na głębsze warstwy skóry.

RF bipolarna fala radiowa

Działa na głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując adipocyty czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Fala radiowa aktywuje procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych. Ponadto RF stymuluje tkanki, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.

Cennik

Uda (przód i tył + pośladki):

Pojedyńczy zabieg

Seria 6 zabiegów

Seria 10 zabiegów

Brzuch i boki:

Pojedyńczy zabieg

Seria 6 zabiegów

Seria 10 zabiegów

Ramiona i łydki:

Pojedyńczy zabieg

Seria 6 zabiegów

Seria 10 zabiegów

Twarz, szyja, dekolt:

Pojedyńczy zabieg

Seria 6 zabiegów

Seria 10 zabiegów

200 zł

850 zł

1400 zł

150 zł

6500 zł

1050 zł

70 zł

300 zł

500 zł

120 zł

500 zł

850 zł